Hizmetler
Göz Hastalıkları
Göz Hastalıkları GÖZÜMÜZ VE BAZI HASTALIK BELİRTİLERİ

Göz Küresi: Göz; ortalama 2,5 cm çapında küre seklindedir.
 
tümü »
 
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Çocuk polikliniklerimizde çocukların ve bebeklerin sağlığı ve aşıları takip edildiği gibi, doktor muayenesi öncesi ve sonrasında çocukların rahat etmeleri için oyun alanı ve güvenlik çemberi mevcuttur.
 
tümü »
 
 
İç Hastalıkları
İç Hastalıkları Gelişen yeni teknoloji ve bilim ışığında İç Hastalıkları Bölümü de alt dallara ayrılmaya başlamıştır.
 
tümü »
 
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kadın Hastalıkları ve Doğum Kadın Hastalıkları ve doğum ile ilgili genel tanı ve tedavi hizmetlerinden başlayarak, menopoz ve osteoporozdan, riskli ve normal gebeliklerin takibine, jinekolojik kanserlerin tanı ve tedavisinden, tüp bebek'e kadar pek çok alanda hizmet veriliyor.
 
tümü »
 
 
Genel Cerrahi
Genel Cerrahi Tıbbın önemli ve geniş kapsamlı alanlarından biri olan genel cerrahi, vücuttaki birçok sistemin (endokrin sistem: tiroid, paratiroid, adrenal bez vb)., sindirim sistemi...
 
tümü »
 
Ortopedi ve Travmatoloji
Ortopedi ve Travmatoloji Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü kas-iskelet sistemi hastalıklarının tanısı, tedavisi ve rehabilitasyonu ile ilgilenmektedir.
 
tümü »
 
 
Radyoloji
Radyoloji Tamamen dijital teknoloji ile çalışan sistemlerden elde edilen dijital görüntüler, yine dijital ortamda arşivlenmektedir.
 
tümü »
 
Anestezi ve Reanimasyon
Anestezi ve Reanimasyon Anesteziyoloji ve Reanimasyon ekibi; uzman doktorlar, anestezi teknisyenleri ve yoğun bakım hemşirelerinden oluşur.
 
tümü »
 
 
Kulak - Burun - Boğaz
Kulak - Burun - Boğaz Kulak Burun Boğaz Bölümü (otorinolaringoloji) (KBB), tüm yaş gruplarında dış kulak, orta kulak, kulak zarı, burun, boğaz, ses teller, yemek borusunun (yutak) üst bölümü ve yüz sinirleriyle...
 
tümü »
 
Nöroloji
Nöroloji Nöroloji sinir sisteminin anatomik ve fizyolojik özellikleri ile çeşitli nedenlerle ortaya çıkan bozukluklarını ve klinik sendromlarını inceler. Günümüzdeki bilimsel gelişmeler, doğal olarak nörolojiye de yansımış ve nörolojinin alt bölümleri ortaya çıkmıştır.
 
tümü »
 
 
Dahiliye
Dahiliye Günümüz modern tıbbında bilimsel ve teknolojik gelişmelere paralel olarak İç Hastalıkları birimi (Genel dahiliye) kendi içinde birçok yan dala ayrılır.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB