ÖZEL ADAMEDİCA TIP MERKEZİ

Kurumumuz mevcut bölümleri, uzman kadro ve ameliyathanesi ile halkımıza güvenli, kaliteli, çağdaş, ve ekonomik tedavi sunmakta ve bu konuda her gün daha iyi olmak için kendisi ile yarışmaktadır. Sağlık da toplum sağlıklı bireylerden oluştuğunu ilke edinen merkezimiz, böyle bir toplum oluşması için sağlıkla beraber, sosyal ve kültürel alanlarda tüm varlığını seferber ederek siz halkımızın yanındadır.

Amacımız ekonomik, güvenilir ve modern bir sağlık hizmeti sunmaktır. Bu amaca ulaşmak için yönetim, uzman hekim kadromuz ve yardımcı personellerimizle gece gündüz çalışmaktayız. Özel Adamedica Tıp Merkezi kaliteli kadroları, teknolojik alt yapısı ile sağlık sektöründe Sakarya’ya yeni bir anlayış getirdi.

Sağlık ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek, tecrübeli uzman hekim kadrosu, güvenilir bir altyapı ve güler yüz anlayışı ile hizmet etmeyi hedeflemektedir. Ameliyathanelerimiz, kendi dalında uzman hekimlerimiz ile her türlü cerrahi işlemlerin yapılabileceği konumda hizmet vermektedir. Özel Adamedica Tıp Merkezi, Sakarya’da gönül rahatlığıyla başvurabileceğiniz, kendinizi ve ailenizi rahatlıkla teslim edebileceğiniz aile sıcaklığında bir ortamdır.

MİSYONUMUZ

  • Özel Adamedica Tıp Merkezi'nde İnsan ve sağlığının önemini ilke edinerek koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini modern tıbbın sunduğu tüm imkanlarından faydalanarak üstün kaliteyi yakalamak ve sunmak.
  • Merkez olarak sağlığı insanın en önemli değerlerinden biri olduğunu kabul edip toplumun sağlık bilincinin artmasında katkıda bulunmak
  • Kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren hekimler, ekip ruhunu benimseyerek, kurum bilincini yaşatan sorumluluk sahibi personeller ile hizmette mükemmelliği yaşatmak.
  • Bilimsel-vicdani etik ve ilkelerinden ödün vermeden o doğrultuda açık dürüst, güvenilir tanı ve tedavi hizmeti sunmak.
  • Kolay ulaşılabilecek konumu, hasta ve çalışma memnuniyeti odaklı hizmet sunmak.

VİZYONUMUZ

  • Üstün nitelikli ekibimizle hasta memnuniyetini sağlamada kararlılığımızı sürdüreceğiz.
  • Sağlıklı yaşam konusunda toplumu bilinçlendirmeye çalışırken, aynı zamanda kendi ekibimizin de tıbbi hizmetler için eğitimlerini sürdüreceğiz.
  • Sağlık hizmetinde kurumumuzu tercih eden hastalara güven vermek, en küçük, ayrıntıda bile kendilerini özel hissetmesini sağlayacak çözüm ve önerilerimizi onların sağlık gereksinimlerini ön planda tutacak şekilde planlama yapacağız.
  • En üstün hizmetin "insana hizmet" olduğu inanç ve anlayış ile yine Sakarya'nın ve bölgenin tek ve ilk referans merkezi olmayı hedeflemekteyiz.
  • Bizi tercih eden sizlerle büyümek, gelişmek ve daha iyi hizmet için sizleri daima yanımızda görmek istiyoruz.

TIP MERKEZİMİZDEN HASTA KAYITLARINIZI ONLİNE OLARAK YAPABİLİRSİNİZ